Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing

ex. Novotel Suites Munchen Parkstadt Schwabing
Мюнхен, Німеччина View on map
8.0 Дуже Добре На основі 3147 відгуків
Вибір редактора

"Просторі номери-студії обладнані окремою туалетною кімнатою та ванною, а також мікрохвильовою піччю й мініхолодильником. Готель розташований у тихому районі, неподалік від станції метро U6. Це зручний варіант для тих, хто подорожує автомобілем, проте не підійде тим, хто хоче уникнути витрат на паркування."

З US$ 93 US$ 82 за ніч
Економія 11%
Заїзд:
25 Вер 2026
Виїзд:
26 Вер 2026
Гості
2 гостя

Дорослі:

2

Діти:

0
  • Безкоштовне скасування
    Для багатьох номерів
  • Без комісії за бронювання
    Можлива оплата в готелі
  • Безпечне бронювання
    Ваші дані в безпеці
  • Гарантія найкращої ціни
    Знайшли вигіднішу ціну?

Чому гості обирають Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing

  • Сніданок
    Буфет із 20 страв
  • BMW Welt
    10 хв на трамваї
  • Кондиціонер
    Усі номери
  • Фітнес 24/7
    Без додаткової плати
  • Експрес-заїзд
    З 12:00
  • Камера схову
    Безкоштовно

Опис

4-зірковий готель Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing розміщений в межах 10-хвилинної прогулянки від станції метро Alte Heide та пропонує просторі номери, а також Wi-Fi у номерах. Готель Мюнхена ідеально розміщений у найкращому туристичному районі, на відстані 3.1 км від Олімпійського парку.

Готель розміщений поблизу розважального району, а Фрауенкірхе - на відстані 10 хвилин їзди машиною. Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing розміщений у Мюнхені, на відстані 4.9 км від Марієнплаца. Також Petuelpark розташований за 10 хвилини пішки. До того ж це помешкання у бізнес-стилі знаходиться за 4 км від пейзажного парку. Готель Мюнхена знаходиться досить близько до зупинки автобусів Anni-Albers-Strasse.

У 148 номерах є зона відпочинку, обладнані системою клімат-контролю для забезпечення комфорту гостей. Інтер'єр номерів доповнюють звуконепроникні вікна. Крім того, комфортному перебуванню сприяють такі зручності, як кавоварка. Ванна кімната має окремий туалет і душ, а також фен і рушники.

У Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing Мюнхена можна замовити сніданок "шведський стіл". Це помешкання розміщене в межах 5-хвилинної прогулянки від ресторану Primo Espresso Cafebar.

  • Заїзд:
    з 15:00 до 23:59
  • Виїзд:
    до 12:00
  • Клас готелю
    4 зірки
Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing
Наші поради

Чи варто бронювати Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing?

Ідеально підійде якщо
  • Подорожуєте на авто - готель має підземний паркінг для вашої безпеки.
  • Потрібне раннє заселення - готель дозволяє заїхати до офіційного часу.
  • Бажаєте мати окремі туалет та ванну в номері.
Можливо пропустіть якщо
  • Розраховуєте на безкоштовний паркінг - паркування вдень є платним.
Найкраще підходить для
  • Дуже просторі сімейні номери з окремою туалетною та ванною кімнатами

Зручності в Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing

Опис
  • Куріння на території заборонено
  • Парковка
  • Сейф
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами
  • Номери/ послуги для людей з інвалідністю
  • Вільне пересування на інвалідних візках
  • Камера схову багажу
  • Ліфт
  • Торгові автомати
  • Детектори диму
  • Туалет для людей з інвалідністю
  • Ванна кімната для людей з інвалідністю
  • Вогнегасники
Харчування
  • Електрочайник
  • Снек-бар
  • Бар/зона відпочинку
  • Спеціальне дієтичне меню
Спорт та відпочинок
  • Фітнес-центр
Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing Послуги для гостей
  • Прибирання приміщень
  • Пральня
  • Хімчистка
  • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків
  • Факс/ фотокопіювання
Зручності в номері
  • Безкоштовний Wi-Fi в номері
  • Кондиціонер
  • Опалення
  • Міні-бар
  • Звукоізольовані номери
  • Зона відпочинку
  • Тераса
  • Набір для приготування чаю/кави
  • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби
  • Телевізор з плоским екраном
  • Прямий телефонний зв'язок
  • Радіо-будильник
  • Підлога з килимовим покриттям

Правила

Novotel Suites Muenchen Parkstadt Schwabing застосовує ці умови до всіх бронювань.
Check-in / Check-out
Заїзд:
з 15:00 до 23:59
Виїзд:
до 12:00
Важлива інформація
  • Розміщення дітей та додаткові ліжка
  • Додаткові ліжка в номері не надаються.
  • Дитячі ліжка в номері не надаються.

Дякуємо за ваш відгук

Дякуємо, що підписалися

Закрити
Заїзд:
25 Вер 2026
Виїзд:
26 Вер 2026
Гості
2 гостя

Дорослі:

2

Діти:

0
Оберіть дати
щоб побачити актуальні пропозиції